معرفی سریال نقاب انالیا

ال د Rostro Analía (Analia را رو در رو) telenovela به زبان اسپانیایی تولید شده توسط آمریکا بر اساس شبکه های تلویزیونی Telemundo است. این ستاره الیزابت گوتیرز ، مارتین Karpan ، Maritza رودریگز و ظاهر خاص ساده لوح Espino. نوشته شده توسط Humberto ونزوئلا نویسنده "Kiko" Olivieri ، داستان آزادانه در ماریا ، ماریا که آلبا Roversi و مکزیک صابون ستاره آرتورو Peniche در ونزوئلا بر اساس ستاره دار ، و همچنین Olivieri نوشته شده بود. novela توسط دیوید پوسادا و دنی Gaviria کارگردانی ؛ با Arcila Jairo عمومی به عنوان تهیه کننده و Aurelio Valcarcel Carrol به عنوان تهیه کننده اجرایی.

اگر چه novela در لس آنجلس برپا شد ، Telemundo فیلم برداری سریال در میامی ، فلوریدا. از طریق [گاهی چنان نشده است] در حال ویرایش دقیق آن را به عنوان لس آنجلس به نظر می رسد ساخته شده است. شبکه های آن در تاریخ 20 ، 2008 در ساعت 9 (8 مرکزی بعد از ظهر) timeslot آرسنیک. Telemundo ارسال زیرنویس انگلیسی به عنوان نوشتن شرح تصاویر و بسته در CC3 شروع در ماه مارس. telenovela شده است یکی از موفق ترین طرح با توجه به متمایز خود را (که می رود به مراتب فراتر از داستان عشق به طور متوسط) و اختلاط آن از داستان های علمی تخیلی Telemundo است ، چیزی نیست معمولی در اپرا صابون اسپانیایی. این احتمال وجود دارد که novela خواهد شد در دی وی دی منتشر شد ، به نظر می رسید که به صورت برای Telemundo نشان می دهد جدید ترین ، به استثنای Ajenos Pecados.

RTV صورتی شروع به هوا این telenovela در تاریخ 5 ژانویه 2009 در صربستان. TVN شروع به هوا telenovela در تاریخ 19 ژانویه ، 2009 و ساعت 08:00 timeslot. آن را با بالاترین امتیاز نشان می دهد از سال 2009 در پاناما آرسنیک. در 2009 فوریه 25 آن را نیز در 20:00 در کانال 7 در گواتمالا آرسنیک. از 31 اوت 2009 تلویزیون Puls در نظر دارد تا موضوع ال Rostro د Analia در کانال تلویزیون خود را در لهستان در ساعت 15:30. در آلبانی ، بالا کانال airs telenovela از دوشنبه تا جمعه در 18:30. است نشان می دهد پخش در تلویزیون Doma در اسلواکی از 2010 ژانویه 4 از دوشنبه تا پنجشنبه در 20.50 به عنوان Pravá tvár vášne (واقعی صورت شور) ، در رومانی از 2010 آوریل 12 از دوشنبه تا پنجشنبه در 21.30 به عنوان مناطق قبایلی Cealalta Analiei (دیگر از چهره Analia) ؛ از اوت 9 خواهد بود از دوشنبه تا جمعه در 21.30 پخش می شود. از 2010 فوریه 17 RTL کرواسی airs این telenovela از دوشنبه تا جمعه در 14:00 عنوان شپش Drugo (چهره دیگر).

این تولید موفق ترین Telemundo در سال 2009 بود ، که بیشترین بازدید را سوم سریال در سراسر جهان که در آن سال.

شده است شدیدا موفق بودن به بیش از 40 کشور فروخته aroud جهان از جمله ایالات متحده ، ترکیه ، گرجستان ، رومانی ، صربستان ، مونته نگرو ، لهستان ، بوسنی و هرزگوین ، کرواسی ، بلغارستان ، مقدونیه ، لیتوانی ، اسلوواکی ، مجارستان ، آلبانی ، پاناما ، گواتمالا ، اکوادور ، کلمبیا ، Mexic ، پرو ، پاراگوئه ، ارمنستان ، ونزوئلا و مولداوی.

الیزابت گوتیرز هر دو نمایشنامه ماریانا و Analia ، که شخصیت اصلی. سرب مرد است توسط مارتین Karpan تصویر کشیده ، در حالی که آنتاگونیست های اصلی عبارتند از Maritza رودریگز ، گابریل Porras و Zully مونترو. دیگر شخصیت های بزرگ با کارلا Monroig ، دانیل لوگو ، Ximena Duque ، پدرو و آلخاندرو مورنو Chaban به زندگی به ارمغان آورد.
محتویات
[پنهان کردن]

    
* 1 داستان
    
* 2 بازیگران
    
* 3 پیوند به بیرون
    
* 4 پیوند به بیرون

[ویرایش] داستان

داستان آغاز می شود در شهرستان از لس آنجلس ، که در آن مخفی عامل آنا لوسیا (الیزابت گوتیرز) شده است با توجه به ماموریت از دستگیری یکی از حیله گر ترین و کشنده ذهن کارشناسی ارشد جنایی در این کشور ، ریکی مونتانا (گابریل Porras). آنا لوسیا (توسط پولیس شخص او به عنوان Analia نامیده می شود) می رود مخفی به عنوان کسیکه چیزی را باریکه باریکه جدا میکند و شروع به کار در باشگاه شب که در آن ریکی مونتانا بارها شده هویداست. پس از شب اقامت در بسیاری از تماشای اجرای او ، مونتانا شروع به سقوط و برای Analia ، کم کم ، اجازه می دهد تا او را در عملیات مافیایی بود. طرح پلیس است کار می کند ، و عامل Analia به زودی به جمع آوری شواهد به اندازه کافی به مونتانا را به زندان است. با این حال ، پس از لکه بینی Analia با پلیس در این باشگاه ، ریکی مونتانا رشد می کند شک و تردید در مورد پوست کن معشوق خود و شروع به سوال هویت او. از ترس که مونتانا ممکن است را کشف کرده اند که او در واقع پلیس خودش ، Analia رشد می کند مصمم به اثبات می مونتانا وفاداری خود را به او باشد ، اما ریکی مونتانا می آید تا با طرح شیطانی که واقعا آشکار خواهد شد که هویت Analia به او : مونتانا می پرسد Analia به قتل ماریانا منتیل (ساده لوح Espino) ، تاجر جوان و موفق زندگی می کند که سمت راست وجود دارد در لس آنجلس است. او می داند که اگر Analia است در واقع پلیس ، او هرگز نمی خواهد قبول چنین چیزی. Analia قبول وظیفه.

Analia اهداف ماریانا منتیل ، که در آستانه سالگرد وی ، متاسفانه در می یابد که شوهرش ، دانیل منتیل (مارتین Karpan) ، شده است تقلب در او همه به همراه پسر عموی او ، سارا آندراده (Maritza رودریگز). ماریانا نمی تونم باور کنم و می رود به حالت افسردگی می شود. او به شدت شروع به نوشیدن و برگ در ماشین دانیال شب سالگرد حزب. بخش عمده ای را به تعجب ، او با Analia مسلح ، که نیروهای خود را به ماشین ماریانا است متوقف شده است. Analia ماریانا می گوید که او دستور داده شده است برای کشتن او و مورد اعتماد ترین کارفرمای خود مردان آنها را به زیر اطمینان حاصل کنید که این کار انجام می شود. Analia همچنین می گوید ماریانا که او در واقع قصد ندارد از صدمه زدن به او را ، و او است که اگر درایوهای دور با سرعت کامل ، آنها قادر خواهند بود از دست دادن مردان مونتانا و امیدوارم جعلی که کل آن. اما مست ماریانا از دست داده است او را به پس از کشف خیانت شوهرش زندگی می کنند. او به عمد درایوهای ماشین کردن صخره ، جایی که آن را سقوط صدها پا را به پایین جاده ، منفجر و کشته شدن هر دو آنها.

این انفجار توسط یک دانشمند دیوانه به نام دکتر آرماندو ریورا (دانیل لوگو) ، که در راه منزل خود را پس از ارائه علمی در شبیه سازی سلول شاهد بود. دکتر ریورا است قادر به بازیابی ماریانا جسد را از داخل ماشین در حال سوختن ، اما بدن Analia است هیچ جا یافت می شود. به جای تماس آمبولانس ، دکتر ریورا طول می کشد ماریانا به آزمایشگاه خود که در آن او قصد دارد تا سعی کنید از یک آزمایش جدید که اگر به درستی انجام می شود ، به ارمغان خواهد آورد ماریانا بازگشت به زندگی است. دکتر در صرفه جویی در زندگی ماریانا دلیل که زنش مرده در مد مشابه تعیین می کنند ، و او قادر به انجام هر کاری به او را نجات دهد. عمل او موفقیت آمیز باشد ، اما بدن ماریانا است هنوز هم به شدت سوخته ، و به این ترتیب ، unrecognizable. دستیار او ، روبرتو (خورخه Consejo) ، نشان می دهد دکتر ریورا کیف پول متوجه شد که نزدیک به ماشین سوزان بود. فرض کنید که آن را از یکی از پنجره های خودرو در سقوط افتاد و آن را به زن دکتر فقط زنده بود به آن تعلق دارد ، او را نشان می دهد که محتویات آن. در داخل کیف پول کارت که بار خوانده شده 'ANALIA و یک عکس از پلیس است. دکتر ریورا فرض بر این را ماریانا و مجموعه های خارج برای بازسازی چهره او می خواهم که از Analia است. او و دستیار او را همه این رمز را از پلیس در ترس از رفتن به زندان برای آزمایش های غیر قانونی افراد در nonliving آزمون و بدون مجوز عمل جراحی پلاستیک. هر چند که طول می کشد دکتر چهار سال را ماریانا "به خوبی به عنوان جدید" ، کار خود را بسیار فوق العاده و انجام داده است که هیچ جسمی از ماریانا ردیابی (در حال حاضر با چهره Analia) هرگز داشتن تجربه انفجار خودرو وجود دارد. به هر حال ، همه چیز کاملا معلوم شد زیرا پس از تحقیقات زیادی در بخشی از او ، مبتلا به فراموشی ماریانا - معتقد است که خودش به Analia - متوجه می شود که اگر او در واقع او فکر می کند که او ، رفتن به اینکه پلیس مخفی و دستگیری مونتانا است چیز درست انجام دهد. ماریانا در حال حاضر مجبور به مواجهه با گذشته تاریک و خطرناک او را "قاتل". از این لحظه به بعد ، او را زندگی دوگانه را که رها نبرد بین عشق و ، بعد ها ، تمایل او را برای انتقام زندگی می کنند.

ماریانا تا عاشق جز دانیل منتیل کاهش یافته است ، اما او درک نمی کند او در واقع او را شوهر خود شخص ، که در او با او پسر عموی سارا فریب خوردن. با این حال ، به عنوان ارتباط خود را ایجاد می کنند ، دانیل می گوید که او معتقد است به Analia از عمر خود را با همسرش ماریانا و اشتباه احمقانه او ساخته شده است. به زودی آشکار می شود که ماریانا پسر عمه سارا کسی است که دانیل ضعیف به امر تحت فشار به حال بوده است. علاوه بر این ، هنگامی که دانیل و "Analia" شروع به بیرون رفتن ، ماریانا دختر Adrianita رشد می کند که از علاقه او را درک نمی کند مادرش است. متاسفانه ، بلند پروازانه ماریانا مادر کارمن (Zully مونترو) را می بیند "Analia ،" غافل است که او در واقع ماریانا ، به عنوان یک تهدید برای ثروت خانواده ، و اگر ازدواج او دانیل ، ارث منتیل ممکن است دست حریص او فرار دوباره.

ماریانا ، باور خودش به Analia ، در حال حاضر به طور رسمی بیش از ماموریت Analia واقعی گرفته شده است ، اما هیچ کس نمی داند ، و نه حتی خودش ، هویت واقعی او را. "Retrained" را (در واقعیت ، به ندرت فقط برای اولین بار آموزش دیده) توسط اف بی آی ، ماریانا جدید است ذهن او را در مجموعه پایین آوردن مونتانا و عملیات خود را. ماریانا با استفاده از شهوت پرستی او را به نفع خود قلب ریکی مونتانا ، و فروشنده مواد مخدر نادان یک بار دیگر می افتد برای زنی که او معتقد است به کسیکه چیزی را باریکه باریکه جدا میکند آنا لوسیا. اما داستان زمانی که طول می کشد پیچ ماریانا به آرامی شروع می شود به خاطر داشته باشید که او واقعا این است که او نماینده Analia نیست ، که او در یک ماموریتم ماموریتی برای پایین آوردن مواد مخدر قاچاقچیان ریکی مونتانا نمی باشد ، و این که شوهر او است که در واقع همان انسان او در حال حاضر بیرون رفتن با. تصادفا ، در همان زمان ، آن است نشان داد که Analia واقعی بسیار زنده است. دکتر ریورا بدن او را چند روز پس از حادثه پیدا شده است. او خود را به آزمایشگاه خود را گرفته بود و قیام راه خود را همان ماریانا زنده بود. او همچنین صورت خود را با همان فن آوری های پیشرفته او در طول عمل جراحی استفاده می شود ماریانا حال بازسازی. (بدیهی است ، این بدان معنی است که دکتر در مورد اشتباه خود را از قرار دادن چهره Analia در ماریانا پیدا کرده بود ، اما او نگه داشته ، آن را محرمانه). دیوانه دکتر ریورا نیز در عشق با Analia افتاده بود ، و او نگه داشته ، او را در آزمایشگاه خود را همه کسانی که سال زندان و آزمایش های بیشتر در مورد او انجام شد. حالا که Analia است فرار کرد ، او در بازگشت به ماموریت خود ، که ، نادانسته به او ، ماریانا در حال حاضر در کار تعیین می شود.

بعدها ، در زیرداستان مهم است ، ما را پیدا کرد که کارمن است مادر ماریانا پس از همه چیز نیست. کارمن ، فاحشه سابق ، ازدواج آقای آندراده فقط برای پول خود را ، و بنابراین آقای آندراده برای عشق در زن دیگری نگاه کرد. الگا (Elluz Peraza) (دیگر زن) می شود باردار با ماریانا در یک نقطه است ، اما تصمیم می گیرد تا بگوید آقای آندراده نیست. کارمن را میبیند ، و از او استریل ، او تصمیم گرفت به سرقت ماریانا نوزاد در هنگام تولد ، یک محصول از همسر و امر خود را. در حال حاضر ، سال بعد ، الگا ظاهر شد و به دنبال دختر بزرگسال خود. کارمن سعی می کند همه چیز را در قدرت خود برای جلوگیری از بیرون آمدن از حقیقت ، و بعد از قتل چند ، او شروع می شود دیوونه میشم و معتقد است که ارواح از مردم او را کشته شده اند ، او فراموش نشدنی. این توهم درایو کارمن برای کشتن خدمتکار و ساقی است. او را به پناهندگی فرستاده شده است. او از زندان به دلیل این واقعیت است که او را در بیماری های روانی اقدام بود نجات یافت.

در حدود همان زمان ، دو Analias ملاقات کرده و در حقیقت در مورد دکتر ریورا و عملیات می شود روشن به هر دو آنها. آنها چاره ای ندارند و برای همکاری با یکدیگر و با پایین آوردن مونتانا. اما وقتی که می شنود مونتانا در مورد وجود دارد که دو Analias ، همه چیز شروع به گرفتن پیچیده است. او ربوده شده یکی از Analias (ماریانا) و دارای گروگان خود را تا Analia واقعی می رسد. خیلی به او با تعجب ، Analia واقعی اذعان می کند که پلیس استخدام - توزیع های مبتنی بر نگاه به "او را بزند." مونتانا است هنوز هم آن را خرید نکرده است و سوء ظن جدید در مورد پوست کن معشوق است. وقتی او می پرسد Analia که در آن او شده است به این چهار سال ، او را می گوید که او به خاطر کشتن ماریانا منتیل دستگیر شد و در زندان از زمان بوده است ، اما در نهایت موفق به فرار کنند. هنگامی که متوجه می شود که Analia مونتانا هنوز داستان او اعتقاد ندارند و نوشته است که Analia دیگر (ماریانا) در خطر است ، Analia میشود خشن و میخواست بداند چرا مونتانا به او اعتقاد ندارند. خشم او اطمینان مونتانا که او در واقع Analia واقعی و او مجبور است که فرض کنیم که میگوید حقیقت است.

مونتانا در نظر دارد تا از Analia جعلی دفع آن شب ، پس Analia واقعی می پرسد دکتر ریورا برای کمک کند. (دکتر ریورا به کلون Analia در طول زمان او زندانی او برگزار شده بود موفق شده بود. Analia عامل در طرح تعویض - ماریانا که در حال حاضر به علت ناخودآگاه مونتانا مبارزه با مواد مخدر تزریق - با کلون Analia مرده ، به این ترتیب ، از آنجا که همه سه تن از آنها با همان صورت ، مونتانا قادر نخواهد بود تا به تفاوت و ماریانا امیدوارم قادر خواهد بود تا فرار).

هنگامی که دانیل را میبیند در مورد هویت واقعی و دوست دخترش که او در واقع همسر او ، او می رود تا او را نجات دهد ، اما سارا (که هنوز به او علاقه عاشقانه) تگ های همراه ، غافل از آنچه دانیل در حال برنامه ریزی برای انجام. سپس ، یکی دیگر از سری بیرون می آید : سارا مشغول به کار بود با مونتانا در طول این مسیر. او کسی است که او را دعوت کرده بودند برای کشتن ماریانا در وهله اول ، به طوری که وقتی ماریانا خارج از صحنه بود ، او و دانیل می تواند بیرون می آید به عنوان یک زن و شوهر در ملاء عام شد.

هنگامی که سارا و دانیل در مونتانا است می رسند ، مونتانا فرض می شود که سارا به او خیانت کرده است چرا که او با شوهر Analia جعلی نشان داده شده است. او دستور مردان خود را به سوختگی سارا زنده به عنوان مجازات برای او خیانت قرار ، و سرسپردگان مونتانا هستند سریع به دستورالعمل های. آنها قفل سارا زیبا در تنه یک ماشین و آن را به آتش کشیدند. نادانسته به آنها با این حال ، سارا موفق به قبل از انفجار ماشین فرار ، است اما او به شدت سوخته و زخمی شدند. دانیل نیز دریافت می مجازات او به خاطر تلاش برای نجات همسرش ، او با یک لوله توسط مردان مونتانا را مورد ضرب و شتم و می توانست از جراحات جان خود را اگر آن را برای Analia و ماریانا (که به تازگی از لانه مونتانا در حال فرار) نبودند. Analia بلافاصله پس از صرفه جویی در زندگی دانیل را ترک می کند. او باید به مونتانا ، که هنوز معتقد است که او را به معشوق خود بازگشت. دکتر ریورا احساس مسئول حمله دانیل ، به عنوان آن است که او قرار دادن چهره Analia در ماریانا آغاز شده است که همه چیز. دکتر می آید به این نتیجه رسیدند که اغلب بیمارستان ها را فانی وضعیت دانیال و در نظر گرفتن که احتمالا او را از درد خود را با تمرین از کشتن از سر ترحم."ایران_دانلود به منظور ترمیم اشتباهات بسیاری ، او تصمیم می گیرد برای درمان دانیل و جراحات خود را خود. اما متاسفانه ، در حال حاضر است که داستان در مورد ماریانا و ریورا عمل انجام در او است از ، آن می رسد مجروح گوش سارا ، و villainess مجموعه به ربودن دستیار دکتر ریورا است (روبرتو) به طوری که دکتر خواهد بود مجبور به عمل در او بیش از حد و او را پس دادن زیبایی او.

دکتر ریورا هیچ چاره ای جز پذیرش ، درمان صدمات سارا ، و بازسازی چهره اش. این عملیات که فوق العاده شبیه به آنچه در ماریانا و Analia است ، یک موفقیت است ، درست مثل دانیل است. شوهر هر دو ماریانا و پسر عموی بد ماریانا در امن هستند.

در حالی که در حال وقوع است ، کارمن seduces روانپزشک است که او را درمان در پناهندگی می کنند. پس از دو داشتن رابطه جنسی ، کارمن او را متقاعد به اعلام نظر قانونی دارای عقل سلیم خود را به عنوان به طوری که او در نهایت می تواند ترک پناهندگی می شود و به زندان منتقل شده است. روانپزشک و موافق و پلیس به پناهندگی انتخاب کنید تا به کارمن ، اما او بر میدارد قفل دستبند به او ، گلودرد و زکام پلیس مسئول حمل و نقل او ، و فرار.

بار عبور می کند و در نهایت می یابد Analia فرصت مناسب برای دستگیری مونتانا. او به زودی خواهد نشست داشته باشد بعضی از قاچاقچیان مکزیکی در بارانداز در خارج از لس آنجلس برای دریافت کالا غیر قانونی است. Analia برنامه در مورد استفاده از مواد مخدر مونتانا ارسال خواهد شد و به عنوان مدرک برای محاکمه او. او را مجبور به دستگیری او را امشب. مونتانا ، که در حال حاضر به اندازه کافی اعتماد Analia اجازه دهید او آمده است همراه است ، غافل از آنچه را که پلیس مخفی در حال برنامه ریزی در انجام. وقتی قاچاقچیان وارد و ملاقات با مونتانا ، Analia خودش نشان می دهد به policewoman و تلاش می کند به دستگیری مردان ، رشد می کند اما عصبانی مونتانا در او خیانت درک و ساقه به طور تصادفی قبل از ساخت فرار کرد. در پایان نبرد مسلحانه شدید ، بازداشت Analia است مکزیکی ها و Analia خودش به دام مونتانا مدیریت پشتیبان گیری در اتاق خالی از یک ساختمان در نزدیکی. ساقه در هر دو وجود دارد و دیگر ایالت مونتانا موفق به دزدکی حرکت کردن در Analia و دست کشیدن او از لحظه ای. او تلاش خود را به تجاوز به عنف ، اما او از خواب بیدار طول می کشد و تفنگ خود را. Analia نیروهای مونتانا را به زانو در خود و تحقیر او باشد ، اما هنگامی که هانا شروع به صحبت سطل زباله در مورد Analia مرده سابق (که او کشته شده اند قبل از آغاز novela - به همین دلیل Analia توافق کردند که ماموریت در وهله اول) ، Analia از دست می دهد او خنک و تلاش می کند برای کشتن مونتانا است ، اما توسط پولیس شخص او متوقف شده است. مونتانا دستگیر میشود و به همین ترتیب مردان است.

محاکمه مونتانا است"منبع:ایران-دانلود" سریع به دنبال ، مونتانا و پس از بارها و بارها مسخره Analia و اطمینان را با او فرار خواهد کرد ، او را Analia توهین و ضرب و جرح او را ، تنها به توسط قاضی شنیده و دیده توسط نیروهای امنیتی. Analia از مورد مونتانا برای رفتار غیر حرفه ای برداشته شده ، اما او می بیند که در هیچ نقطه پلیس اگر او قادر به پرداخت مونتانا را ندارد ، بنابراین وی واریز شده کار خود را به عنوان policewoman.

در دادگاه ، تمام مردان مونتانا علیه او اعلام - حتی وکیل خودش بود. مونتانا است مجرم شناخت و با توجه به حبس ابد در زندان است. روز بعد ، خانواده مرد مرموزی مونتانا هستند حمله کردند و پلیس نتیجه گیری کرد که به نحوی است مونتانا سخت انتقام خود را از سلول خود. آنها پیدا کردن یک گوشی تلفن همراه در سلول اش و شروع به تحقیق که چگونه او آن را به دست آورد. پلیس فرض کنیم که در کنار Analia ، چگونه با دیدن مونتانا در عشق با او شد و او را خیانت کرده ای. سوء ظن آنها ثابت شده است درست زمانی که مادر و خواهر Analia هستند ربوده شد ، اما دو زن به زودی نجات و مردان مسئول به زندان افتاد. در حالی که همه نگرانی ها در مورد چگونگی قدرتمند مونتانا ممکن است ، حتی از پشت میله های زندان ، کسی می پردازد با توجه به فرار کارمن از پناهندگی می کنند. کارمن ، در حال حاضر به عنوان گرفتار فقر و فاقه مستمندان مبدل ، توطئه ربودن خواهرزاده سیاسی خود ، ماریانا و دانیل دختر Adrianita. او گسترش شایعات از عبور از مرز خود را به مکزیک و از رسیدن به گوش پلیس ، و زمانی که پلیس کاهش امنیت در لس آنجلس ، توقف جستجو برای خود را در ایالات متحده و آغاز به دنبال او در مکزیک ، جمع آوری کارمن به دوستان قدیمی کمک به برادر یا خواهر او را ربوده او را.

بلافاصله پس از محاکمه در مونتانا ، پلیس را پیدا کرد که یکی در میان آنها است که در واقع برای کار مونتانا و او را داده بود از طریق تلفن همراه ، به همراه آدرس خانه های مردان خود را به طوری که از این حملات ، آدم ربایی ، بمب گذاری و برنامه ریزی شده می تواند. هنگامی که آنها کشف که خائن است ، آنها نیز مونتانا کشف کنند که در حال برنامه ریزی فرار از زندان است. کاپیتان عزیزترین می رسد برای Analia begs و او را به بازگشت می کند زیرا او می داند که او تنها کسی بود که می تواند مونتانا متوقف شود. Analia موافقت و مجوز کاپیتان می دهد او را بکشند.

وقتی مونتانا هوشمندانه از زندان فرار را در کامیون زباله ، Analia (به همراه ماریانا ، دانیل ، و برادر را ماریانا) تعقیب بعد از او. حماسه نبرد ادامه دارد در پارک ها و هر دو Analia و مونتانا هر حفظ صدمات متعدد. وقتی Analia شاخه مونتانا در صورت ، مونتانا سقوط به زمین ، اما نه قبل از کشیدن ماشه یک زمان آخرین ، تیراندازی Analia در قلب و کشتن او.

مونتانا است به بیمارستان منتقل و Analia به دکتر ریورا ، که موفق به او را برای بار دوم زنده گرفته شده است. با این حال ، حتی اگر دکتر ریورا توانسته است به کمک چند بار Analia ، علم او به اعمال است و در نتیجه بدون مجوز ، غیرقانونی است. پلیس مجبور به دستگیری او ، اما سعی کنید قضاوت کنید به بی گناهی خود را متقاعد کنم.

حالا که مونتانا است از تصویر ، سارا تصمیم می گیرد آن است که زمان گرفتن انتقام او را در ماریانا. او در نظر گرفته شده به بیش از شرکت ماریانا را به خود میگیرد ، اما متوجه می شود که او در حال پیر شدن است با سرعت بسیار شتاب. دکتر ریورا او در طی این عملیات فریب و پوشش جدید خود پوست مصنوعی با ماده ای که او را موجب شده است تا سن به سرعت در حال زمانی که به نور خورشید قرار گرفته است. سارا ، مراقبت زیادی در مورد زیبایی او ، ربوده شده ماریانا و دانیل ، به امید متقاعد کردن دکتر ریورا دوباره به کار گیرند. در حالی که اشاره تفنگ در ماریانا ، او نیروهای دانیل به بیرون از شهرستان ، دانیل می گوید اما سارا برای کشتن هر دو آنها را سمت راست وجود دارد در اتومبیل یا برای آماده سازی به خودش مرد ، چرا که او مایل به تصادف ماشین. دانیل سرعت رانندگی و سارا نگران رشد می کند. ماریانا طول می کشد استفاده از این طول می کشد و تفنگ از او. او و دانیل خارج شدن از خودرو قبل از سارا می تواند آنها را متوقف کند. برادر ماریانا را به نام پلیس بود و برخی از پولیس به سازگاری با آنها موفق شده بود. هنگامی که سارا را می بیند وسایل نقلیه پلیس آمدن به او ، ترجیح می دهند مرگ به زندان ، او درایوهای ماشین را از جاده و سقوط کردن صخره ، انفجار در راه همان است که اولین اتومبیل را منفجر دانیل شب Analia و ماریانا دیدار کرد. در همین حال ، کارمن در حال برنامه ریزی به ربودن Adrianita با کمک یکی دیگر از زن است. او حملات یک افسر پلیس طول می کشد و تفنگ خود را. او تقریبا جان آدریانا اما گرفتار و به پناهندگی می کنند. تلاش برای فرار وجود دارد اما توسط بعضی از بیماران به قتل رساند. در پایان داستان ، Analia تصمیم می گیرد به صورت اصلی و ماریانا ماریانا می یابد که او باردار است.

/ 1 نظر / 145 بازدید
غزل

bebin eyval ali bood man asheghe neghabe analiam koli donbalesh bodam ta bekharam zodtar bebinam, chi mishe.... vaghan dastet dard nakone khasteam nabashi age tonesti yekam axam bezar az ghesmate akhar ..... man bazam miam behet sar mizanam ax yadet nare bye bye